Medarbejdere hos NILLES

Camilla Hjarbæk Jensen - camilla@nillesrejser.dk
Organisation & service
Booking, salg og kundeekspedition, visum, gavekort, kundeservice.

Maja Keren Gjøderum - maja@nillesrejser.dk
Organisation & service
Booking, salg og kundeekspedition, visum, gavekort, kundeservice.

Lone Schioldan - lone@nillesrejser.dk
Organisation & service
Booking, salg og kundeekspedition, rejseproduktion og rejsepapirer, kundeservice.

Berit Plath - berit@nillesrejser.dk
Organisation & service
Booking, salg og kundeekspedition, rejseproduktion og rejsepapirer, kundeservice.

Nicolaj Karstoft - nicolaj@nillesrejser.dk
Organisation & service
Booking, salg og kundeekspedition, rejseproduktion og rejsepapirer, kundeservice.

Lars Kold - lars@nillesrejser.dk
Produktion
Booking, salg og kundeekspedition, hotelaftaler, rejseproduktion og kundeservice.

Anni Sten - anni@nillesrejser.dk
Organisation & service
Booking, salg og kundeekspedition, rejsepapirer, kundeservice.

Rasmus Engbjerg - rasmus@nillesrejser.dk
Produktion & webmaster
Booking, salg og kundeekspedition, hotelaftaler, hjemmeside, rejseproduktion, kundeservice.

Mads Kjær - mads@nillesrejser.dk
Grupperejser
Booking, salg og kundeekspedition, grupperejser, kundeservice.

Anette Grønhøj - anette@nillesrejser.dk
Markedsføring
Marketing, katalogproduktion, hjemmeside.

Morten Meyer - morten@nillesrejser.dk
Produktchef
Rejseproduktion, indkøb, hotel- og flyaftaler, markedsføring, katalogfremstilling, booking, salg, kundeekspedition, kundeservice.

Miriam Bisgaard Christiansen - miriam@nillesrejser.dk
Direktør, NILLES REJSER
Overordnede opgaver i rejsebureau, grupperejser, indkøb, hotel- og flyaftaler, læserrejser.