Kontakt NILLES

Kontakt pr. mail

Kommentarer eller forespørgsler kan mailes til:

NILLES REJSER A/S - nilles@nilles.as
NILLES BUSSER A/S - nilles@nillesbusser.dk

Vi besvarer naturligvis alle mails så hurtigt som muligt


Medarbejderne hos NILLES
Følgende medarbejdere kan kontaktes direkte pr. mail

Charlotte Stouby Bock 

charlotte@nilles.as 

Lone Schioldan 

lone@nilles.as 

Berit Plath

berit@nilles.as

Nicolaj Karstoft

nicolaj@nilles.as

Lars Kold

larskold@nilles.as

Rasmus Engbjerg 

rasmus@nilles.as 

Anni Sten

anni@nilles.as

Lotte Krüger Nygaard

lotte@nilles.as

Miriam Bisgaard Christiansen

miriam@nilles.as

Morten Meyer 

morten@nilles.as 

Peter Dalsgaard 

peter@nilles.as 

Inger Andersen

inger@nilles.as 

Lars Bock 

lars@nillesbusser.dk 

Niels Jørgen Bock 

nielsjorgen@nillesbusser.dk 

 

Læs mere om medarbejderne hos NILLES

 

Telefon & Telefax  
Telefon +45 7021 6022
Telefax +45 7021 6023
Postadresse

NILLES REJSER A/S, Aalborgvej  323, DK-9352 Dybvad

Medarbejdere hos NILLES

Charlotte Stouby Bock - charlotte@nilles.as
Rejsebureaumedarbejder.
Booking, salg og kundeekspedition, udflugter og buskørsel indland, visum, gavekort, kundeservice.

Lone Schioldan - lone@nilles.as
Rejsebureaumedarbejder.
Booking, salg og kundeekspedition, grupperejser, hotelaftaler, buskørsel indland, rejseproduktion, kundeservice.

Berit Plath - berit@nilles.as
Rejsebureaumedarbejder
Booking, salg og kundeekspedition, grupperejser, hotelaftaler, rejseproduktion og rejsepapirer, kundeservice.

Nicolaj Karstoft - nicolaj@nilles.as
Rejsebureaumedarbejder
Booking, salg og kundeekspedition, grupperejser, hotelaftaler, rejseproduktion og rejsepapirer, kundeservice.

Lars Kold - larskold@nilles.as
Rejsebureaumedarbejder
Booking, salg og kundeekspedition, grupperejser, hotelaftaler, rejseproduktion og rejsepapirer, kundeservice.

Anni Sten - anni@nilles.as
Rejsebureaumedarbejder.
Booking, salg og kundeekspedition, rejsepapirer, kundeservice.

Rasmus Engbjerg - rasmus@nilles.as
Rejsebureaumedarbejder & webmaster.
Booking, salg og kundeekspedition, grupperejser, hotelaftaler, buskørsel udland, markedsføring, hjemmeside, rejseproduktion, kundeservice.

Lotte Kruger Nygaard - lotte@nilles.as
Marketingkoordinator
Markedsføring, katalogfremstilling, hjemmeside, nyhedsbreve, facebook, booking, salg og kundeekspedition, kundeservice.

Morten Meyer - morten@nilles.as
Produktchef
Rejseproduktion, indkøb, hotel- og flyaftaler, markedsføring, hjemmeside, katalogfremstilling, grupperejser, booking, salg, kundeekspedition, kundeservice.

Miriam Bisgaard Christiansen - miriam@nilles.as
Direktør, NILLES REJSER
Overordnede opgaver i rejsebureau, grupperejser, indkøb, hotel- og flyaftaler, læserrejser.

Lars Bock - lars@nilles.as
Direktør, NILLES BUSSER A/S
Lars Bock er sammen med Niels Jørgen Bock indehaver af virksomheden.
Supplerende opgaver og buslogistik i rejsebureau, overordnede opgaver omkring busdrift, tilbud på buskørsel ind- og udland.

Niels Jørgen Bock - nielsjorgen@nilles.as
Direktør, NILLES BUSSER A/S
Niels Jørgen Bock er sammen med Lars Bock indehaver af virksomheden.
Opgaver omkring busdrift, buskøb og –salg, buvedligeholdelse og -servicering, tilbud på buskørsel ind- og udland.

Peter Dalsgaard - peter@nilles.as
Regnskabs- og IT-assistent.
Regnskab, økonomi og bogholderi, IT (hard- og software), lønbehandling.

Inger Andersen - inger@nilles.as
Bogholder
Regnskab, økonomi, bogholderi, bank og forsikringer.