Medarbejdere hos NILLES

Miriam Bisgaard Christiansen
Direktør
miriam@nillesrejser.dk


Morten Meyer
Produktchef
morten@nillesrejser.dk


Mads Kjær 
På orlov til den 9. juni.
 
Grupperejseansvarlig
mads@nillesrejser.dk


Lone Schioldan
Booking, salg og kundeekspedition
lone@nillesrejser.dk


Camilla Hjarbæk Jensen
På orlov til den 9. juni.
 
Booking, salg og kundeekspedition
camilla@nillesrejser.dk


Maja Keren Gjøderum
På orlov til den 9. juni.
 ​​​​​​​
Booking, salg og kundeekspedition
maja@nillesrejser.dk


Berit Plath
Booking, salg og kundeekspedition, rejseproduktion
berit@nillesrejser.dk


Lars Kold
På orlov til den 9. juni. ​​​​​​​
 
Rejseproduktion, booking, salg og kundeekspedition
lars@nillesrejser.dk


Rasmus Engbjerg
Rejseproduktion, booking, salg og kundeekspedition
rasmus@nillesrejser.dk


Anette Grønhøj 
Marketing
anette@nillesrejser.dk