Medarbejdere hos NILLES

Miriam Bisgaard Christiansen
Direktør
miriam@nillesrejser.dk


Morten Meyer
Produktchef
morten@nillesrejser.dk


Mads Kjær
Grupperejseansvarlig
mads@nillesrejser.dk


Birthe Bech Rasmussen
Bogholder, grupperejser og kundeekspedition
birthe@nillesrejser.dk


Lone Schioldan
Booking, salg og kundeekspedition
lone@nillesrejser.dk


Camilla Hjarbæk Jensen
Booking, salg og kundeekspedition
camilla@nillesrejser.dk


Maja Keren Gjøderum
Booking, salg og kundeekspedition
maja@nillesrejser.dk


Nicolaj Karstoft
Booking, salg og kundeekspedition
nicolaj@nillesrejser.dk


Anni Sten
Booking, salg og kundeekspedition
anni@nillesrejser.dk


Berit Plath
Booking, salg og kundeekspedition, rejseproduktion
berit@nillesrejser.dk


Lars Kold
Rejseproduktion, booking, salg og kundeekspedition
lars@nillesrejser.dk


Rasmus Engbjerg
Rejseproduktion, booking, salg og kundeekspedition
rasmus@nillesrejser.dk


Anette Grønhøj 
Marketing
anette@nillesrejser.dk